Obrączki ślubne

ODKRYJ AUTORSKĄ KOLEKCJĘ EXCLUSIVE

swepol

łazur

złoty

skorpion

stelmach

Zawarcie związku małżeńskiego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Decydując się na konkretny model biżuterii, należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Nasza pracownia specjalizuje się w wykonawstwie obrączek ślubnych z powierzonego surowca i nie tylko. Poszukiwania odpowiedniego modelu biżuterii dla nowożeńców warto zacząć kilka miesięcy przed ślubem, wówczas jest sporo czasu na ewentualne poprawki. Idealnie dobrane obrączki ślubne są bowiem pamiątką na całe życie.

Z czego powstają obrączki ślubne?

Podstawowym, materialnym symbolem miłości i wierności, który ma codziennie przypominać o małżeństwie są obrączki ślubne. Ich wybór z pewnością nie będzie łatwy, zważywszy na ilość produktów dostępnych na rynku jubilerskim. Najczęściej biżuteria ta powstaje ze złota, który jest kruszcem niezwykle trwałym i cennym. Złoto występuje w kilku wariantach kolorystycznych, który uzależniony jest od domieszki konkretnych pierwiastków, a także zawartości samego złota. Przyszli nowożeńcy mają więc do wyboru obrączki ślubne ze złota różowego, białego, a także klasycznie żółtego. Wybór najczęściej pada na wyroby o próbie 585, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny za parę.

Osoby, które nie lubią złota, wybierają zamienniki, takie jak srebro czy platynę. Wyroby ze srebra nie są jednak, aż tak trwałe, jak ze złota, a także mogą się wyginać, odbarwiać i matowieć z biegiem czasu.

Jakie wybrać obrączki ślubne?

Przymierzając się do zakupu obrączek ślubnych, warto obejrzeć jak najwięcej wzorów, by nie podejmować decyzji pochopnie. Dzięki temu można też porównać oferty różnych sklepów jubilerskich. Najczęściej biżuteria dla nowożeńców dostępna jest w różnych formach, bowiem obrączki mogą być cienkie, grube, szerokie i wąskie. Wybierając te jedyne, warto obejrzeć je na żywo i przymierzyć, bowiem odpowiednio dobrany rozmiar jest kluczowy dla późniejszej wygody użytkowania. Ponadto kupując biżuterię tego typu, warto kierować się swoim gustem, nie zapominając jednocześnie o estetyce i funkcjonalności.

Planujesz ją nosić przez całe życie na palcu prawej ręki – warto więc skupić się na tym, by znaleźć model, który zrobi wrażenie, jakby został wyjęty prosto z twoich marzeń. Taki efekt na pewno wywołają srebrne lub złote obrączki ślubne dostępne na naszej stronie internetowej – zarówno naszej autorskiej produkcji, jak i firm, z którymi współpracujemy. Przy zakupie oferujemy wykonanie darmowego, dowolnego grawera.

Według indywidualnej wizji pary młodej

Oferujemy również możliwość, by wykonać obrączki na zamówienie według indywidualnego projektu (także z powierzonego materiału). Nasze bogate doświadczenie w obszarze wzornictwa pozwala zapewnić, że będziemy w stanie przenieść w idealny sposób wizję z marzeń do rzeczywistości oraz zadbać również o obecność przemyślanego grawera.

Zdecyduj się na naszą biżuterię ślubną w próbie 0,333/0,585/0,750 – gotową lub według własnego projektu – by z dumą nosić elegancką ozdobę na palcu przez całe życie i zachwycać się za każdym razem, gdy zwrócisz na nią uwagę.